Gümrükleme

Gls Lojistik, müşterilerinin gümrükleme ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit ederek, sahip olduğu kurumsal bilgi birikimi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla, en ideal çözüm yollarını geliştiren, sektördeki öncü aktörlerdendir.

Tecrübeli müşavir kadrosu, tüm sürecin tek elden takip edilmesini sağlayan sektörel bazlı ihtisas sahibi müşteri temsilcileri
Tüm gümrüklerde konuşlanmış kendi bünyesindeki dış operasyon kadroları ve evrak akışını en hızlı seviyede gerçekleştirmeyi sağlayan kurye operasyonlarıyla GLS; gümrükleme süreçlerinin en kısa sürede ve sorunsuz şekilde neticelendirilmesini sağlamaktadır.
Bizim yüksek verimli gümrük komisyonculuğu, gümrükleme ve uyum hizmet gümrük sürecinin karmaşıklığını almak için tasarlanmıştır. Biz onların hedefe ürünlerinizi almak gümrük komisyonculuğu önemini anlıyoruz. Uluslararası sınırların ötesinde yük taşırken, biz dikkatle ülkeden ülkeye kargo yumuşak bir geçiş yöneterek riskleri minimize etmeye çalışıyoruz. Biz çok dilli yeteneği ve küresel, bölgesel, ulusal ve yerel düzeyde ticaret düzenlemeleri ve anlaşmaların inceliklerini net bir anlayışa sahip dünyadaki adanmış uzmanları istihdam.

Zorlu ortamlarda bile, sizin malların tam güvenliğini sağlamak için, bizim personel özel otoriteleri ve alıcı müşterileri ile ilk temas noktası olarak hizmet vermektedir. Bu bize gümrük ilgili konularda yeniden temin rehberlik ve uzman tavsiyesi sağlamamıza olanak tanır.
Kendi bünyesinde geliştirilen esnek ve yenilikçi yazılım
Kendi bünyesinde gerçekleştirilen esnek ve yenilikçi yazılım sayesinde GLS; herhangi bir nakliye türüyle getirilen yüklerin beyannamelerinin, en kısa sürede ve kolaylıkla hazırlanmasını sağlamaktadır.
Henüz yükler yoldayken elektronik veri akışını sağlayan altyapısı sayesinde, müşteri temsilcilerinin ön hazırlıklarını tamamlamalarına yardımcı olurken, tarife bazlı mevzuatsal gereklilikleri tespit ederek, müşterilerini en kısa sürede yönlendirmektedir.
Bu sayede olası sorunlar meydana gelmeden bertaraf edilmektedir.

Gls Lojistik, tüm süreçlerin aşılmasında ve takibinde; sahip olduğu esnek yazılım alt yapısıyla, insan gücü ve hatasını en aza indirerek, süreç dahilindeki işlemlerin en hızlı şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Ayrıca, tüm aşamaları internet yoluyla müşterileriyle paylaşarak, dinamik ve şeffaf bir yapı sergilemektedir.

 

Uluslararası sınırları aşan ürün hareketli geldiğinde, GLS Lojistik Grup düzgün ve sorunsuz bir deneyim sunar.