Endüstri

Endüstri Sektörüne GLS Lojistik'den Lojistik Çözümler
GLS Lojistik, müşterilerinin endüstriyel üretkenliklerini sürdürülebilir bir biçimde artırmalarına yardımcı olmak adına, hem uluslararası hem de Türkiye'nin kamu ve özel sektör sanayi, altyapı alanındaki iş ortaklarına hizmet vermektedir.
Endüstri sektörü çerçevesinde; tedarik zincirleri küreselleşmekte, üretim ile montaj işleri taşeronlara verilmekte ve sipariş temin süreleri üzerindeki baskı artmaktadır. Ekol, tüm tedarik zinciri akışının yürütülmesini önererek, ürün akışı, evrak akışı ve bilgi akışını sağlıklı bir şekilde takip edilebilme ve hizmet birimleri arasındaki geçişlerdeki gri noktaları ortadan kaldırabilme imkanı sunmaktadır.
GLS Lojistik'den İş Ortaklarına Özel Çözümler
GLS Lojistik, CRM'le iş ortaklarına ve iş ortaklarının müşterilerine daha çeşitli kişiselleştirilmiş ürünleri ve yedek parçaları bulabilmeyi hedeflemektedir. İş ortaklarına özel çözümler sunarak istek ve önerilere hızlı ve verimli cevap vermektedir. İş ortaklarıyla oluşturmuş olduğu arayüz uygulamalarıyla bu takibin sistemsel olarak yapılmasını sağlamaktadır.